Zobraziť menu

Snímače tlaku taveniny pre vstrekovacie lisy Gefran IMPACT

gefran.sk / Archív / Nové druhy taveninových, modulárnych, robustných tlakových prevodníkov GEFRAN pracujúcich s pevnou fázou určené pre vysoké teploty, využívané pri vstrekovaní a vytlačovaní plastov - IMPACT technológia
13.11.2007

Snímače tlaku taveniny pre vstrekovacie lisy Gefran IMPACT

dwld 

Na základe patentovanej technológie IMPACT ( Innovative Melt Pressure Accurate Transducer ) od GEFRANu, prichádza nová séria tlakových prevodníkov pre dynamické tlaky až do 3000 barov (43,500 psi).

Potvrdzujúc svoju odovzdanosť a zasvätenie výskumu, GEFRAN ponúka novú rodinu vysokoteplotných prevodníkov tlaku, ktoré využívajú novú a inovatívnu technológiu snímania. Dizajn vyplynul z rozsiahleho výskumu a spolupráce medzi divíziami skupiny na základe vstupu z trhu a spätnej väzby. Touto novou technológiou GEFRAN prevzal vedenie na trhu a vyrába plný produkt, práve smerom k primárnemu snímaciemu elementu.

Technológia IMPACT ponúka skutočnú výhodu nad ostatnými prevodníkmi tlaku, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Odolnosť voči vysokým teplotám u tejto technológie je tou vlastnosťou, ktorá umožňuje, že tieto snímače sú ideálne pre priemysel plastov. Rodina výrobkov pozostáva z dvoch sérií: Séria I je pre aplikácie vytlačovania (extrusion) a séria J pre aplikácie, kde sa využíva pri vstrekovaní do foriem (injection molding).

Unikátne materiály snímačov a konštrukcia zapúzdrenia sa podpísali pod zariadenie, ktoré môže fungovať presne a spoľahlivo v procese až do teploty 350 °C.

Zapúzdrenie a všetky časti v kontakte s procesom (a preto podliehajú opotrebeniu)  až 35 krát pevnejšie ako tradičné snímače vyhotovené, to sú atribúty série IMPACT, ktoré sú najspoľahlivejšími snímačmi typu MELT (tavenina) na trhu. Modulárna štruktúra uľahčuje inštaláciu a umožní užívateľovi umiestniť elektroniku na najpraktickejšie miesto.


Ďalšie novinky »
Prihláste sa do newsletteraWeblogo

© 2007-2019 IVAR Slovensko, s.r.o.