Zobraziť menu

Odporový snímač polohy s magnetickým bežcom Gefran PMI

gefran.sk / Archív / Nové riešenie PMI-Slim - transduktora umiestneného vo valci ponúka väčšiu flexibilitu
06.05.2008

Odporový snímač polohy s magnetickým bežcom Gefran PMI

dwld 

Lineárny snímač PMI-SLIM využíva potenciometrickú technológiu a zaručuje spoľahlivé a opakovateľné meranie. Je ideálnym riešením pre aplikácie v odvetví mobilnej hydrauliky a poskytuje hospodárnu alternatívu pre jednoduché systémy s vypnutím pri dosiahnutí nastaveného limitu.

Tento nový výrobok rozširuje rozsah výrobkov GEFRAN v oblasti mobilných hydraulických riešení. Okrem transduktorov, ktoré využívajú magnetorestrikciu (v sérii IK pre inštalácie s prírubou so závitom a v sérii RK na úplné vloženie do valca) teraz GEFRAN ponúka výrobnú sadu priemyselných potenciomerov do aplikácií, ktoré vyžadujú výnimočnú mechanickú odolnosť, výkonnosť a dlhšiu životnosť.

Spolu s patentovaným magnetickým vťahovacím systémom, vonkajším krytím IP67, ktorý ponúka slušnú úroveň ochrany a odolnosti voči pracovným tlakom až do 250 bar (400 bar ako špičková hodnota) je to technológia už využívaná v existujúcej sérii potenciometrov PMI-12. GEFRAN vykonal ďalší krok vpred so snímačmi PMI-SLIM - optimalizoval pomer cena k výkonnosti potenciometra a zredukoval priemer na 12,7 mm.

Transduktor si zachováva svoje základné charakteristiky existujúcej série AISI 316 vo vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele, k dispozícii s vnútornou prírubou so závitom alebo s vonkajšou prírubou so závitom, zdvih od 50 do 1000 mm, PUR-káblový výstup pre väčšiu odolnosť voči mechanickému namáhaniu a zabezpečenie optimálneho pomeru medzi cenou a výkonnosťou pre tento výrobok na hydraulickom trhu.


Pre vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte.Ďalšie novinky »
Prihláste sa do newsletteraWeblogo

© 2007-2019 IVAR Slovensko, s.r.o.