Zobraziť menu

Regulátor teploty Gefran 450

gefran.sk / Archív / Regulátor teploty Gefran 450
17.09.2013

Regulátor teploty Gefran 450

 dwld

GEFRAN uvádza na trh svoj nový rad 450 PID regulátor teploty, jednoduché použitie a extrémne presný. Všetky modely radu 450 sú z výroby nakonfigurované tak, aby uspokojili väčšinu ohrievacích priemyselných aplikácií ( J sonda vstup, „hot“ PID regulácia, 10 sekundová obnova času) a môžu byť obsluhované a nastavované cez klávesnicu na PC/Notebooku  prostredníctvom niekoľkých parametrov zoskupených v intuitívnom menu. Toto všetko z neho robí ideálny regulátor pre aplikácie ako je balenie, označovanie, linky na spracovanie potravín, laboratórne pece a elektrické ohrievače v rôznych typoch priemyselných vykurovacích systémoch. Riadenie je presné a stabilné a to aj v rýchlych a diskontinuálnych systémoch. Vďaka rýchlemu čítaniu vstupného signálu (120 ms) a časom prevereným PID riadiacim algoritmom s vlastným automatickým ladením parametrov. Regulátor 450 zaručuje maximálnu ochranu procesov vďaka diagnostickým systémom ktorý signalizuje prerušený snímač, nesprávne pripojenie snímačov a poruchy v dôsledku prerušenia slučky.
K dispozícii je v štandardnej veľkosti 48x48mm  (1/16 DIN), je vybavený univerzálnym vstupom pre snímače teploty, konfigurovateľné pre J, K, R, S, T, B, E, N termočlánky a odporových termočlánkov Pt100 ( dva, tri vodiče). Výstupy sú voľne konfigurovateľné medzi kontrolovaným výstupom a alarmovým výstupom. Sú k dispozícii  vo verzii 5 A/250 Vac relé alebo logický výstupný signál pre riadenie SSR.
Užívateľské rozhranie regulátora 450 má dvojitý displej so zelenými LED diódami, štyri kľúče a dve červené LED diódy ktoré signalizujú aktívne výstupy. Predný panel je chránený Lexan® membránou pre zaručenie krytia IP65.
PC programovacia sada je k dispozícii, skladá sa s USB kábla, užívateľského programu pre Windows, sprievodca stránok, osciloskop pre procesnú analýzu, parameter na úsporu energie a návrat k továrenskému nastaveniu. Softvér na ochranu nastavení je možné spustiť(chránené heslom), obmedziť prístup k interným parametrom na rôznych úrovniach.


Pre vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte.Ďalšie novinky »
Prihláste sa do newsletteraWeblogo

© 2007-2019 IVAR Slovensko, s.r.o.